Aktywny weekend w Paprocanach

To będzie bardzo ciekawy i aktywny weekend. W sobotę i niedzielę w Paprocanach odbędą się dwie budzące ogromne zainteresowanie imprezy. Pierwsza z  nich czyli III Spacer Paprocański to rekreacyjne spotkanie grupy Tyszan oraz osób z okolic, które wybiorą się na wspólny spacer po leśnych paprocańskich dróżkach. Hasło spaceru to “Spotkajmy się na Paprach, nie w komentarzach”. Spotkajmy się zatem w jesiennych okolicznościach przyrody, powędrujmy, pogadajmy i poznajmy nawzajem. Telefony zostawiamy w domu 😉 … co oczywiście nie jest obowiązkowe, ale na pewno warto na chwilę oderwać się od ekranu telewizora, komputera czy smartfona i pogadać na żywo. Więcej o spacerze paprocańskim przeczytacie >tutaj.

Kolejnego dnia, w niedzielę odbędzie się jubileuszowa XXX edycja największego i najstarszego biegu organizowanego na terenie Paprocan. Około 1000 sportowców: biegaczy i amatorów nordic walking wystartuje na dystansach od 7 km, aż do maratonu. Perła Paprocan, bo o niej mowa z pewnością przyniesie ogromne sportowe emocje, a także, bez wątpienia wizualne. Taka ilość osób na linii startu naprawdę robi wrażenie! O Perle Paprocan przeczytacie >tutaj.

Obie imprezy partnerują sobie. Zarówno Perła Paprocan, jak i III Spacer Paprocański będą fotografowane, a albumy ze zdjęciami będziecie mogli obejrzeć na FP Foto & Repo Klaudia.

 

Perła Paprocan

Spacer Paprocański

 

Tekst i zdjęcia: Klaudia Matlachowska

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.