Otwarcie sezonu 2020 w BEACH BAR – Dzika Plaża na Paprocanach

Wszyscy, którzy stęsknili się za zimnym napojem na paprocańskiej dzikiej plaży, mogą się szeroko uśmiechnąć. Z uwagi na znoszenie kolejnych obostrzeń już jutro (18 maja 2020 r.)  nastąpi otwarcie zewnętrznych ogródków restauracji, pubów, barów oraz kawiarni. Oznacza to, że po zimowej przerwie wraca także BEACH BAR – Dzika Plaża.

Załoga baru już nie może się doczekać wizyt Klientów, aby wraz z nimi tworzyć latem wspaniałą, pełną relaksu atmosferę. Wielu z nich to stali bywalcy, amatorzy pięknego widoku jeziora, dobrej muzyki i oczywiście zimnego napoju.

A jak będzie czynny BEACH BAR – Dzika Plaża? Z baru będzie można korzystać od poniedziałku do czwartku w godzinach 10:00 do 22:00. W piątki od 10:00 do 23:00 i w niedziele od 10:00 do 23:00.

Obsługa baru dostosowała się do wymogów bezpieczeństwa związanych z epidemią koronawrusa. W kolejce do baru będzie można stać wyłącznie przestrzegając zasadę 2 metrów odległości od siebie, co ułatwią specjalne znaczniki na ziemi. Obowiązkowa będzie także dezynfekcja rąk.

 

Tekst / fot: Klaudia Matlachowska
Na zdjęciach jedna z edycji wydarzenia ” Tychy tańczą Latino na Paprocanach” organizowanego przez BEACH BAR – Dzika Plaża.

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.