Paprocańska Promenada ponownie czynna.

Wszyscy, którzy tęsknili za spacerami na Paprocanach i gorącą kawą z paprocańskiej kawiarni mogą mieć powody do radości. 20 kwietnia poluzowane zostało obostrzenie mające związek z epidemią koronawirusa , a dotyczące zakazu wstępu do lasów i parków. Od poniedziałku znowu można iść na spacer na Paprocany, a od dziś ponownie czynny jest obiekt gastronomiczny Promenada, który swój asortyment dostosował do obecnej sytuacji czyli możliwości zapakowania dostępnych produktów na wynos.

W trosce o bezpieczeństwo klientów właściciele lokalu poczynili wszelkie działania, aby korzystanie z oferty Promenady było jak najbardziej bezpieczne:

  • obiekt jest czynny tylko w opcji na wynos (nie ma możliwości wejścia do środka lokalu oraz konsumpcji  zakupionych produktów na miejscu)
  • tzw. open bar posiada profesjonalne przeszklenie
  • obsługa lokalu pracuje w maseczkach oraz rękawiczkach ochronnych
  • zamontowane zostały słupki odgradzające, kierunkujące podejście do kasy
  • na tarasie pojawiły się zaznaczone miejsca oddalone od siebie o 2 metry ułatwiające utrzymanie bezpiecznego dystansu między Klientami
  • preferowana jest płatność kartą zbliżeniowo, co usprawnia także szybkość transakcji

Lokal jest obecnie czynny w godzinach 10:00 – 21:00. Wszelkie aktualne informacje można znaleźć na fanpage Promenada Tychy

Redakcja paprocany.info zaleca, aby ze spacerów korzystać z rozwagą i z przestrzeganiem aktualnych obostrzeń czyli m.in noszenia w miejscu publicznym maseczek zasłaniających usta i nos oraz bezpiecznej (co najmniej 2 metry) odległości od innych spacerowiczów, a także unikania dużych skupisk  ludzi. Podczas spacerowania w lesie (lub innych aktywności np. biegania czy jazdy na rowerze) zakładanie masek ochronnych nie jest konieczne. Place zabaw nadal pozostają zamknięte.

Tekst i foto: Klaudia Matlachowska

 

 

 

 

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.