V Spacer Paprocański już w ten weekend!

W najbliższą niedzielę, 12 maja odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Spacer Paprocański. Spotkania te mają na celu integrację tyszan, podziwianie i docenianie przyrody, ukazanie oblicza Paprocan o każdej porze roku oraz oczywiście aktywne spędzenie czasu. Wiosenna edycja budzi duże zainteresowanie z uwagi na niezwykle udane poprzednie spotkania oraz ciekawy program jaki przygotowały organizatorki – Klaudia Matlachowska oraz Karolina Chemicz – Pałys. Zapalone miłośniczki przyrody, a przy tym wierne fanki Paprocan proponują m.in. około 8 kilometrowy wspólny spacer, pogaduchy w miłym towarzystwie, przyrodnicze ciekawostki oraz zbieranie młodej pokrzywy. Na V Spacerze Paprocańskim odbędzie się także spotkanie z pszczelarzem, ekipą Tychy Claws, a w przypadku ładnej pogody również piknik.

Hasło przewodnie spaceru pozostaje niezmiennie “Spotkajmy się na Paprach, nie w komentarzach!”. Zatem zostawmy telefony, wylogujmy się z internetu i spędźmy razem miło czas! Widzimy się 12 maja o godzinie 15:00 na Paprocańskim molo! V Spacer Paprocański odbędzie się niezależnie od pogody. Zapraszamy!

Głównym patronem medialnym wydarzenia jest TYchy i okolice – informator podmiejski. Zarówno na fanpage, jak i w gazecie ukaże się relacja ze spaceru. Znajdziecie ją w wielu tyskich pubach, restauracjach oraz innych mocno obleganych przez tyszan miejscach.

Miejsce spotkania

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.